בית משפט קבע : לתעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה מעמד שווה לנישואים בישראל.

 בית משפט  העניק תוקף משפטי לתעודת זוגיות™ של  "משפחה חדשה" 

נקבע, מעמד התעודה שווה לנישואים!

נקבע, הגירושין לא יהיו ברבנות!

 

2017

בית משפט מחוזי מאשר ונותן גושפנקא לתעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה  

השופטת מיכל ברנט

השופטת מיכל ברנט

ב 26 ביוני 2017 נתן בית המשפט המחוזי תוקף ממשי לתעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה, בית המשפט המחוזי בפסק דינה של השופטת מיכל ברנט,  קבע שבנות זוג שנישאו בתעודת זוגיות של משפחה חדשה הניחו יסוד איתן לזוגיותן ומכאן שהן זכאיות לצו הורות כזוג נשוי ובכך נתן בית המשפט את האות הגבוה ביותר למעמדה הייחודי והמקביל של תעודת הזוגיות של משפחה חדשה, כפתרון לנישואים אזרחיים בישראל. פסק הדין המחוזי השופטת מיכל ברנט בעניין תעודת הזוגיות

 

2014

בית משפט נותן תוקף משפטי חוקי לתעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה  

השופטת אילת גולן תבורי

השופטת אילת גולן תבורי

כך קובעת השופטת איילת גולן תבורי  15 בדצמבר 2014 ומניחה את יסודות המהפיכה לנישואים אזרחיים בשיטת המשפט בישראל "במציאות החיים כיום בישראל, בוחרים זוגות להתקשר ביניהם בדרך שאיננה חופה וקידושין. אחת הדרכים הינה – חתימה על 'תעודת הזוגיות'. בעשותם כן, בוחרים זוגות אלה לממש בדרך זו את הבחירה הזוגית שלהם, ואת הצהרתם על זוגיות זו – כלפי כלל הציבור… מי שבוחר לגשת ולהנפיק את תעודת הזוגיות – בין אם אינו רוצה להנשא כדת משה וישראל מטעמיו שלו, ובין אם אינו יכול להנשא כך – נוקט בפעולה אקטיבית, רצונית, ובעלת נפקות משפטית". 

"לא מצאתי כי הדבר מקנה למי מבני הזוג, בדיעבד ובעת הפרידה, את האפשרות להתנער ממשמעותה של בחירה זו"  פסק דין קטעים נבחרים השופטת איילת גולן תבורי 

2008

תעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה יוצאת לדרך ומקבלת הכרה פומבית

עו"ד אירית רוזנבלום

עו"ד אירית רוזנבלום

עו"ד אירית רוזנבלום מי שהגתה את רעיון תעודת הזוגיות ומפיצה אותו בישראל ובעולם  ציינה בסיפוק: זהו יום מאושר במיוחד, משום שהתעודה קיבלה את החיבוק המשפטי החשוב ועימו הבהרה ציבורית מפורשת שלא מדובר רק בדרך להתקשר באופן זוגי ומחייב אלא שהשיטה המשפטית חייבת לקבל את זה.

גם הגירושים אזרחיים

אמירתה הברורה של השופטת תבורי, מקבלת משנה תוקף ויוצרת עניין גדול עם ציון הנחייתה המפורשת שהתעודה לא רק יוצרת זוגיות רשמית אלא שניתן גם להתגרש בדרך זו.  

השופטת קובעת – " יש דרך משפטית לביטול התעודה, במקרה של פרידה, בחתימה על תצהיר מתאים לעניין זה".

 מציאות חדשה – יש פתרון לנישואים אזרחיים

שני פסקי הדין המנחים הללו, משקפים מציאות חדשה בישראל שאת יסודותיה הניחה עו"ד אירית רוזנבלום והיא מתבצעת באמצעות תעודת הזוגיות  יש פתרון לנישואים אזרחיים

מי שמתחתן באמצעות תעודת הזוגיות אמר את דברו. כשם שהוא זכאי לכל הזכויות הזוגיות הוא חייב בחובות הזוגיות ואיננו יכול להתנער מהן.

ארגון משפחה חדשה קיבל את הבשורה בהערכה רבה ומתוך אמונה וציפייה כי במעשה השיפוטי הזה, נסלל שביל נוסף לחופש הבחירה בזוגית.

 

  

 לקביעת תור לנישואים עם תעודת זוגיות™ של משפחה חדשה – צרו איתנו קשר בטלפון 03-5660504 (א'-ה' 09:00-18:00) או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

טלפון*

ההודעה

שם מלא*

Email*

 אשמח לקבל חדשות ועידכונים


[dynamictext ticket "quoteticket"]

פורסם בקטגוריות: ידועים בציבור, מידע כללי, מידע על שירותים, נישואין ונישואין אזרחיים, עדכונים וחדשות, פוסטים לעמוד הבית, תעודת זוגיותתגיות: , , , , , , , , , , , , 30 תגובות

30 תגובות

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()