זוגיות ותעודת הזוגיות: מדריך זכויות להזמנה ב- Email

 • איך הפך הסכם הממון למצרך פופולארי ובונה זוגיות ומשפחה ולא הסכם גירושין פוטנציאלי.
 • כיצד יוריש בן זוג  את רכושו לידועה בציבור שלו ומהן זכויות הפנסיה שלה.
 • איך משפיע, עלינו האזרחים חוק ברית הזוגיות, אם בכל.
 • וכיצד הפכה תעודת הזוגיות לפתרון האזרחי לנישואים בישראל,על כל אלה ועוד במדריך משפחה חדשה לזכויות הזוגיות.

חשוב לדעת!

ארגון משפחה חדשה הוא הגוף היחיד בישראל המספק פתרון אזרחי לנישואין המוכר בחוק. מחפשים אלטרנטיבה לנישואים ברבנות? רוצים למסד את הזוגיות שלכם באופן חופשי ופרטי? רוצים לבנות את החיים המשותפים החדשים בדרך טובה ולהבטיח יציבות? צרו איתנו קשר להנפקת תעודת זוגיות, עריכת הסכם חיים משותפים או לפגישת ייעוץ. פרטים על הזמנת המדריך בהמשך העמוד.

טלפון*

ההודעה

שם מלא*

Email*

 אשמח לקבל חדשות ועידכונים


[dynamictext ticket "quoteticket"]


להורדת המדריך בחינם בקובץ Pdf, מלאו את הפרטים כאן

ארגון משפחה חדשה, הוציא לאור ומפיץ ללא תמורה את המדריך לזוגיות ותעודת הזוגיות, המדריך כולל 32 עמודים, המדריך עוסק בהרחבה בשאלות החשובות לנו ביותר בענייני הזוגיות– כגון:

 • אודות הסכם הממון וחשיבותו לבניית זוגיות ומשפחה ומדוע כל אחד חייב!
 • זכויות ירושה בין בני זוג כיצד ומתי ומיהו בן זוג כולל ידוע בציבור והאם מגיעות לו זכויות שונות כגון זכויות פנסיה ואחרות.
 • מהם חוקי הזוגיות במדינת ישראל ומה קורה למי שמתחתנים ברבנות ולמי שלא.
 • וכיצד הפכה תעודת הזוגיות לפתרון האזרחי לנישואים בישראל, ועוד נושאים רבים הנוגעים לזכויות בני זוג מבחינה פיננסית, חברתית, פנסיוניות ומשפטית.

"במדריך הנוכחי ביקשנו לסקור ולהדגיש את הנושאים המרכזיים המעסיקים כל בני זוג החיים יחד". מסבירה עו"ד אירית רוזנבלום, מייסדת ומנכ"לית הארגון. המדריך הוא חלק מסדרת המדריכים הענפה שהארגון מפיץ בשנים האחרונות ובין המדריכים ניתן למצוא את: "הורות זו זכות" שהוא למעשה מדריך זכויות הוריות ויצירת הורות חדשה לצידו את מדריך הזכויות לזוגיות בפרק ב', מדריך זכויות הידועים בציבור, מדריך מלא לנישואין וחתונות, המדריך לפריון ועוד מדריכים נוספים שהופקו והופצו כשירות לציבור הרחב.

"במהלך שנות עבודתנו, למדנו לאתר את מרכז הכובד והעניינים החשובים לנו ביותר במסגרת משפחתנו הגרעינית" מדגישה עו"ד רוזנבלום, "במדריך החדש השתדלנו להמחיש את הדברים בדרך של הסבר נגיש וקריא לציבור הרחב, המבקש להרחיב את ידיעותיו ולדרוש לעצמו את הבירור הנכון".

בדברי ההקדמה למדריך מבהירה רוזנבלום את הסיבה ליציאת המדריך דווקא כעת "ברבות השנים הלך התהליך הזוגי והטבעי דרך חתחתים לא פשוטה. ניסו למסגר אותו, לאלף אותו, לשלוט בו ולהגביל אותו בדרכים שונות. עצוב לומר, אך הניסיונות הללו להגביל את הזכות הבסיסית להקים משפחה, לכל אדם, ללא הבדל, עדיין שרירים וקיימים. חוקי רבנות עתיקים מגבילים היום את מי שרוצים לממש את זוגיותם ולחיות ביחד. חוקי מדינה מיושנים ואטומים אינם מאפשרים לכל אדם לממש את זכותו הבסיסית למשפחה, מי בגלל נטייה מינית, מי בגלל ביורוקרטיה אטומה ומי בגלל שלל סיבות שהקשר בינן ובין טובת האדם, מקריות לחלוטין".

יש לציין כי מדריכי משפחה חדשה זכו עד היום לפופולאריות עצומה וכל אחד מן המדריכים הופץ בלמעלה מ 120,000 עותקים, אני מצפים כי גם מדריך זה יזכה להפצה המונית ויהיה נגיש לכל זוג בישראל

ראוי לציין כי המדריך מחולק ללא תשלום לכל דורש ולכל מתעניין, כשירות לציבור.

פורסם בקטגוריות: ידועים בציבור, מאמרים, מדריכי זכויות וספרים, נישואין ונישואין אזרחיים, תעודת זוגיותתגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 14 תגובות

14 תגובות

  Error thrown

  Call to undefined function ereg()