בניית הורות: מדריך זכויות וחובות ההורה להזמנה ב-Email

מדריך הכולל את כל הדרכים והזכויות שבדרך להפוך להיות הורה בישראל

חשוב לדעת!

ארגון משפחה חדשה מספק ייעוץ וסיוע משפטי בכל תחום ההורות. מתעניינים בהליך אימוץ בין בני זוג? פונדקאות בארץ או בחו"ל? טיפולי פוריות או פתרונות אחרים בתחום ההורות? אתם מוזמנים לקבוע איתנו פגישת ייעוץ, כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר. פרטים על המדריך בהמשך העמוד.

טלפון*

ההודעה

שם מלא*

Email*

 אשמח לקבל חדשות ועידכונים


[dynamictext ticket "quoteticket"]

הורות זו זכות – המדריך ה 16 בסדרת מדריכי משפחה חדשה

להורדת המדריך בחינם בקובץ Pdf, מלאו את הפרטים כאן

מדריך חדש-מסדרת מדריכי משפחה חדשה, העוסק בדרכים השונות בהן אנו יכולים ורוצים להפוך להיות הורים בישראל. בפתח דבר עוסק המדריך בשאלת הזכויות והחובות ההוריות. בהמשך עוסק המדריך בסוגים השונים של ההורות, החל מהורות טבעית, הורות יחידנית ועד הורות של בני זוג מאותו המין, כמו כן דן המדריך בסוגיות הפסקת הריון ומניעת הורות, גניבת זרע ושימוש בטכנולוגיות הפריון השונות המקובלות כיום. המדריך הוא אבן יסוד בספר הזכויות ההוריות.

סדרת המדריכים של ארגון משפחה חדשה מוצאת את המכנה המשותף הרחב ביותר להאיר את זכויות התא המשפחתי ויחידיו בפני מגוון רחב של האוכלוסיות והתאים המשפחתיים בישראל. במדריך הנוכחי, ביקשנו להציג בפניכם את אחד הנושאים המתפתחים ביותר כיום בתחום ההולדה והפריון על כל המשמעויות המשפטיות והחברתיות הכרוכות בכך.

המדריך עוסק בנושאי החובות והזכויות ההוריות, מה מגיע לנו ומה מחייב אותנו, כמו כן תמצאו פירוט במדריך לגבי ההטבות המיוחדות הניתנות למשפחות מיוחדות, כגון משפחות חד הוריות. המדריך עונה על שאלות המעסיקות אותנו כיום בעידן של טכנולוגיה רפואית מתקדמת, כגון; האם ניתן לגנוב זרע מגבר? וכן האם יש סיכוי כי תורם זרע אנונימי יתגלה יום אחד ויצטרך לשאת באחריות על ילד? וכן האם ניתן להרות מזרע של אדם שנפטר?

המדריך דן בשאלות של יצירת הורות בדרך של פונדקאות ואימוץ, ומה קורה אם הפונדקאית חוזרת בה ורוצה את הילד לעצמה? האם ישראלים, בעלי אזרחות זרה יכולים לאמץ ילד בחו"ל ללא התערבות המדינה? מה תפקידו של השירות למען הילד? על כל אלה ועוד, תוכלו למצוא מידע מעודכן ושימושי. המשפחה היא היישות המשפטית הדינמית ביותר והיא לובשת ופושטת צורה בהתאם להלכי הרוח והשתנות החברה בה היא מתקיימת.

המדריך כולל 32 עמודים והוא מכיל מידע מקיף ועדכני אודות :

 • מהי הורות
 • זכויות וחובות ההורה
 • משפחה חד הורית והורות יחידנית
 • גניבת זרע
 • הפלה
 • אימוץ
 • פונדקאות
 • הורות באמצעות הפרייה חוץ גופית
 • הורות באמצעותהזרעה מלאכותית
 • בִּיוֹ-הורות -שימוש בזרע של אב ידוע שאינו עוד בחיים.

לפרטים נוספים על שירותי ארגון משפחה חדשה צרו קשר באמצעות טופס יצירת קשר ובטלפון:03-5660504

פורסם בקטגוריות: הורות - מידע ומאמרים, מדריכי זכויות וספרים, פונדקאות, צוואה ביולוגיתתגיות: 4 תגובות

4 תגובות

  Error thrown

  Call to undefined function ereg()