ירושה וצוואה בין בני זוג: מדריך זכויות להזמנה ב-Email

להורדת המדריך בחינם בקובץ Pdf מלאו את הפרטים כאן

חשוב לדעת! ארגון משפחה חדשה מרכז את כל המומחיות והנסיון הדרושים לעריכת צוואה והסדרת ענייני צוואה וירושה בין בני זוג ובכלל. מעוניינים לערוך צוואה? לקבל ייעוץ בענייני צוואה וירושה? להסדיר ענייני ירושה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לקבוע פגישה במשרדנו. פרטים על הזמנת המדריך בהמשך העמוד.

בחר/י את המדריך המבוקש (חובה)

שם פרטי ושם משפחה (חובה)

הטלפון שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

כתובת למשלוח דואר

 הרשמה לדיוור

captcha
הזן את התמונה שנמצאת מעל לשדה

[dynamictext ticket "quoteticket"]

טלפון*

ההודעה

שם מלא*

Email*

 אשמח לקבל חדשות ועידכונים


[dynamictext ticket "quoteticket"]

להורדת המדריך בחינם בקובץ Pdf מלאו את הפרטים כאן

המדריך האחרון של הארגון עוסק בירושה בין בני זוג, אחד הנושאים החשובים בחיים, ובו זמנית כזה אשר רבים נמנעים מלדון בו ולהסדירו.

במדריך מפורטות זכויות ירושה בין בני זוג, ההגדרות השונות של מיהו בן-זוג, זכויות כלכליות כגון פנסיה וביטוח לאומי וגם זכויות ירושה בתחום הדיור. המדריך גם עוסק בצוואה הביולוגית והזכות לרשת ולהוריש את החומר הגנטי שלנו.

המדריך מומלץ וחשוב לכל אחת ואחד אשר נמצאים במערכת יחסים זוגית ורוצים להסדיר את עתידם ועתיד בני זוגם באופן יסודי שיספק לכם שקט נפשי לשנים.

ארגון משפחה חדשה הוא ארגון חברתי המבקש ליידע את הציבור בזכויותיו במגוון תחומי המשפחה והחיים בכלל. באמצעות מדריכי הזכויות שהארגון מוציא לאור (בדפוס ובדיגיטל), יכול הציבור ללמוד על זכויותיו בשפה ברורה ומובנת. המדריכים מופצים בחינם על ידי ארגון משפחה חדשה בדואר רגיל, בדואר אלקטרוני או על ידי הורדה מאתר הארגון.

פורסם בקטגוריות: מדריכי זכויות וספרים, צוואה וירושהתגיות: 7 תגובות

6 תגובות

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()