תעודת הזוגיות של נורית ואלון

נורית ואלון הכירו במהלך "הטיול הגדול" לדרום אמריקה.

הפתרון האזרחי לנישואין בישראל – תעודת זוגיות

המסע שלהם נמשך גם בארץ והם עברו לגור יחד ולנהל משק בית משותף. בני הזוג ניהלו חיי זוגיות רגועים שלווים ואוהבים, היו מחויבים זה לזו עד אין קץ, ולא הרגישו צורך למסד את הזוגיות ביניהם. הם חיו יחדיו למעלה מארבע שנים וחלמו על הבאת ילדים משותפים לעולם.

לילה נורא אחד, סבל אלון משבץ מוחי חמור. נורית המבוהלת הגיעה עם אלון לבית החולים וביקשה להתלוות אליו ולקבל את כל האינפורמציה מהרופאים אשר טיפלו בו. בבית החולים לא אפשרו לנורית ללוות את אלון ואף סירבו לתת לה מידע אודות מצבו בטענה כי היא אינה קרובת משפחה, וכי היא לא מוכרת כבת זוגו. רק לאחר שהוריו של אלון הגיעו לבית החולים והעידו כי נורית היא שותפתו לחיים של אלון, היא זכתה לשמוע מה שלום אהובה.

למרבה המזל, אלון הצליח להתאושש מהשבץ ובני הזוג היו נחושים בדעתם לא להיות שוב חסרי אונים. השניים הגיעו אל משרדי ארגון משפחה חדשה, חתמו על תצהיר בפני עורך דין כי הם חיים חיים משותפים כבני זוג ידועים בציבור והנפיקו את תעודות הזוגיות, אשר יוכלו לשמש אותן בעתיד, בכל מקום ובכל סיטואציה בה יידרשו להוכיח את זוגיותם.

מעוניינים למסד את הזוגיות שלכם, רוצים להנפיק תעודת זוגיות? צרו איתנו קשר עכשיו בעזרת הטופס או בטלפון 03-5660504 (ימים א'-ה' 09:00-18:00):

טלפון*

ההודעה

שם מלא*

Email*

 אשמח לקבל חדשות ועידכונים


[dynamictext ticket "quoteticket"]

כל הפרטים על תעודת הזוגיות – הפתרון האזרחי לנישואין בישראל

 

 

פורסם בקטגוריות: תעודת זוגיותתגיות: 4 תגובות

4 תגובות

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()