תעודת הזוגיות של סיגל ומשה

סיגל ומשה הגיעו למשרדי ארגון משפחה חדשה לאחר שש שנות חיים משותפים וילד חמוד אחד בן 4. זוהי זוגיות פרק ב' עבור שניהם, לאחר פרק א' קשה ועגום.

סיגל נישאה בגיל צעיר לעודד, אשר זמן קצר לאחר נישואיהם החל להכות אותה ולהתעלל בה נפשית ופיזית. על אף ההתעללות הקשה, סיגל, כמו נשים מוכות רבות, לא מצאה את הכוח לעזוב את עודד. רק לאחר שנולדה לה בת בכורה, והיא התחילה לחשוש לא רק לחייה כי אם גם לחיי בתה, סיגל אזרה אומץ לפעול ולעזוב את עודד. הליך הגירושין היה קשה ומכוער, וסיגל נאלצה לוותר כמעט על כל רכושה על מנת להתחיל בחיים חדשים.

לאחר התקופה הקשה, היא לא חשבה כי תמצא שוב אהבה, אך החיים הפתיעו אותה וזימנו לה פגישה עם משה, אשר התאהב בה ממבט ראשון. השניים עברו להתגורר יחדיו ולימים גם נולד להם ילד משותף.
לסיגל ומשה לא היה כל ספק בזוגיותם ואהבתם, אך הם היו נחושים שלא לחזור על טעויות העבר. הם ביקשו למצוא דרך אחרת לעגן ולהגן על הקשר הזוגי.

בני הזוג הגיעו יחדיו למשפחה חדשה, ערכו הסכם שהסדיר את מערכת היחסים ביניהם מבחינה משפטית וכלכלית, והנפיקו את תעודות הזוגיות, אשר העניקה הכרה רשמית לזוגיותם. במעמד מתן התעודות שלף משה טבעת והעניק אותה לסיגל שהתרגשה עד דמעות.

מעוניינים למסד את הזוגיות שלכם, רוצים להנפיק תעודת זוגיות? צרו איתנו קשר עכשיו בעזרת הטופס או בטלפון 03-5660504 (ימים א'-ה' 09:00-18:00):

טלפון*

ההודעה

שם מלא*

Email*

 אשמח לקבל חדשות ועידכונים


[dynamictext ticket "quoteticket"]

כל הפרטים על תעודת הזוגיות – הפתרון האזרחי לנישואין בישראל

 

 

פורסם בקטגוריות: תעודת זוגיותתגיות: 2 תגובות

2 תגובות

    Error thrown

    Call to undefined function ereg()