מיזם הנישואים של צהר נסגר, מה האלטרנטיבות?

החל מהיום, הרבנות הראשית "סגרה את הברז" על תעודות הנישואין שהוענקו לארגון צהר, ולמעשה סגרה בפועל את מיזם הנישואים, שהיה אלטרנטיבה מועדפת לקהל חילוני, בעיקר אלו שביקשו לעקוף את מסלול הרבנות המסורתי והמעיק, לתפיסתם. את דעתנו על כך שהרבנות מבודדת את עצמה כבר כתבנו כשנושא סגירת המיזם היה באוויר- עכשיו נחתה הגזירה.

מעיון בכתבות המסקרות את הנושא באתרים הראשיים כגון Ynet, Nana10 ודומים, ניתן להבחין בריבוי תגובות קוראים הדורשות אלטרנטיבה לנישואים ברבנות, אותה אלטרנטיבה היא נישואים אזרחיים כמובן.

מסתבר שהמודעות לפתרונות לנישואים אזרחיים בישראל כמעט ולא קיימת. האופציה האוטומטית שישראלים פונים אליה היא קפיצה לחתונה בקפריסין, לביצוע חסר חן במוסד זר, עם כל העלויות הנלוות הכרוכות בנסיעה. אם הייתה קיימת אלטרנטיבה חוקית, תקפה, נוחה ונעימה הרבה יותר, ממש כאן בארץ- האם לא היו פונים אליה? אבל יש!

ארגון משפחה חדשה מאפשר הקמת מסגרת זוגית ממוסדת, מוכרת על ידי הרשויות והמדינה- באופן מסודר ובליווי מקצועי. אם אתם שואלים מה לגבי הטקס? כאן כל היופי, תוכלו לערוך מול משפחתכם וחבריכם בדיוק איזה טקס שתחליטו. יהודי מסורתי, רפורמי, אלטרנטיבי או טקס נישואים אזרחיים שארגון משפחה חדשה יערוך לכם לבקשתכם.

השורה התחתונה היא שהיום כבר לא צריך לתת דין וחשבון לרבנות או לכל ארגון אחר לגבי הקמת זוגיות . לארגון משפחה חדשה אין שום אינטרס להיכנס לחדר המיטות שלכם, אלא רק לעזור לכם להגשים את חלום הקמת המשפחה ומיסוד הזוגיות.

בין האלטרנטיבות שמספק ארגון משפחה חדשה לנישואים אזרחיים בישראל ניתן למצוא:

אנו ממליצים בחום להזמין (בחינם) ולקרוא את המדריך שלנו לכל תחום הזוגיות, שם תוכלו לקבל את כל הפרטים הדרושים על מנת להחליט איך מתאים לכם למסד את הנישואים ומה האלטרנטיבות לנישואים אזרחיים וחילוניים בישראל.

בכל שאלה פתוחה, ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 03-5660504

פורסם בקטגוריות: עדכונים וחדשותתגיות: השאר תגובה

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין