שירותים משפטיים ייחודיים

ראש השנה 003

השירותים המיוחדים שלנו:

תעודת זוגיות™ ©

תעודת זוגיות היא הפתרון להצהרה על הזוגיות שלכם, התעודה המונפקת באופן בלעדי, על ידי ארגון משפחה חדשה, מעוצבת ככרטיס אישי שאינו ניתן להעברה. התעודה מעידה על כך שבני הזוג הנושאים אותה חיים בזוגיות קבועה כידועים בציבור.

הסכמי ממון

הסכם ממון הוא חוזה הנערך בכתב בין בני זוג, בין אם הם בוחרים להינשא ובין אם לאו, ובו מוסדרים כל ענייני הרכוש ביניהם, זאת בהתאם לרצון האישי והפרטי של כל אחד מהם.  אנו מציעים חינם, את המדריך להכנת הסכמים במשפחה- להורדה לחצו

צוואה ביולוגית

ארגון משפחה חדשה הוא הגוף היחיד בישראל אשר התמחה בתחום זה ומוביל אותו. נוסח הצוואה הביולוגית של ארגון משפחה חדשה הוא הנוסח היחיד הניתן למימוש בפועל משום היותו מותאם לדרישות החוק הישראלי .

תכנון ועריכת צוואה

ארגון משפחה חדשה באמצעות המחלקה המשפטית, עוזר לכם לתכנן צוואה באופן מקצועי ודיסקרטי, על מנת להבטיח שעתיד רכושכם ומשפחתכם יהיה בהתאם לרצונכם.

טקס חתונה אזרחי

הטקסים נערכים אצלנו במקום משכנו של הארגון כחלק אינטגרלי מהסדרת תעודת הזוגיות, ניתן להזמין אורחים קרובים עד שנים עשר אישה ואיש להיות חלק מרגע האיחוד המרגש שלכם.

עשייה ויצירה משפטית

במהלך 25 שנות פעילות התמחתה המחלקה המשפטית של ארגון משפחה חדשה, בכל התאים המשפחתיים ובעיקר בנושאים מורכבים וחדשניים. התמחותנו המקצועית הפכה אותנו לארגון המוביל בארץ בנושאים הקשורים בזוגיות, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמים בין ידועים בציבור.

ארגון משפחה חדשה הוא הארגון המוביל בעולם בתחום היצירה המשפטית בנושא טכנולויות פריון, והוא עטור פרסים בתחום זה.

מדריכי הזכויות © של ארגון משפחה חדשה

ארגון משפחה חדשה מפרסם מדריכי זכויות מפורטים במגוון תחומי החיים והמשפחה, על מנת שאתם תדעו את זכויותיכם. כל המדריכים שלנו זמינים לרשותכם, ניתן להזמין עותק מודפס בדואר או למלא טופס ולקבל עותק ב-PDF לדואר הלאקטרוני.

להזמנה של מדריכי הזכויות של משפחה חדשה בנושאים כגון : פיריון, ירושה, זוגיות, הסכמי ממון, נישואין ונישואין אזרחיים,  לחצו כאן.

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין