גירושין ? יש תקווה, זוגיות שנייה מוצלחת, פרק ב’

ארגון משפחה חדשה רואה בזוגיות שניה או פרק ב’ את אחת הדרכים בהן ניתן היום להקים משפחה חדשה, זוהי דרך יחסית חדשה בעולמנו, אשר הופכת שכיחה יותר בכל שנה.  לרוב, הכניסה לזוגיות שניה או בשמה העממי פרק ב’, מלווה במטענים רגשיים, טראומות, פחד לחזור על טעויות העבר, סיבוכים כלכליים וכמובן שאנו לא מתחילים את פרק ב’ בדף חדש לחלוטין – לעתים קרובות כבר יהיו ילדים ומשפחה קיימת בתמונה.

ארגון משפחה חדשה ילווה אתכם צעד אחר צעד לבנות זוגיות שניה- פרק ב’, חדש ומוצלח.

אז איך אתם יכולים לצמצם את הסיכון למינימום ולבנות מערכת יחסים זוגית של פרק ב’ בצורה הטובה ביותר? 

צרו איתנו קשר בטלפון 03-5660504 (ימים א’-ה’ שעות 09:00-17:00) או מלאו את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם לקבוע פגישה:

למידע נוסף השאירו פרטים

הנה חלק מהכלים בהם נצייד אתכם על מנת לצאת לזוגיות שניה מוצלחה ובטוחה:

תעודת זוגיות

תעודת הזוגיות  של ארגון משפחה חדשה היא הפתרון האזרחי לנישואין בישראל. תעודת הזוגיות מעניקה מספר יתרונות לכל זוג שהוא, ובעיקר מאפשר שיוויון זכויות לזוג נשוי והחזרת מקור הכוח בזוגיות מהממסד החיצוני לזוגיות, אל בני הזוג עצמו. בפרק ב’ הבחירה בתעודת הזוגיות צריכה להיות טבעית, היא מאפשרת לכם למסד את הזוגיות בצורה פשוטה, אינטימית, ללא התעסקות מיותרת בעברכם אל מול הרבנות או ממסד אזרחי בחו”ל – ועם החסכון בבירוקרטיה יש גם חסכון במתחים ומשברים פוטנציאלים.
Financial planning consultation

הסכם חיים משותפים

כמו בכל מערכת יחסים מורכבת, יש חשיבות גדולה לתכנון והבנה של התמונה הגדולה. אם פעם הסכמים בתוך המשפחה נחשבו לעניין מיותר או אפילו כזה שמצביע על ליקויים, היום אנשים כבר יותר בוגרים. כאשר אתם נכנסים לזוגיות, ובוודאי להקמת משפחה בפרק ב’ – עריכת הסכמים בתוך המשפחה היא הדרך הנכונה לבנות את מערכת היחסים החדשה באופן קונסטרוקטיבי, להתמקד בחיובי, במה כל אחד מבני הזוג מביא אל מערכת היחסים, על מה כל אחד מהצדדים מתחייב באופן הדדי, ומהן הציפיות המשותפות. הסכמי החיים המשותפים שאנו עורכים בארגון משפחה חדשה הם הרחבה של הסכם הממון המסורתי ואינם רק עם דגש כלכלי, אלא מקיפים את כל תחומי החיים ומהווים כלי יעיל וחשוב המאפשר לכם לתכנן את עתידכם המשותף באופן שיבטיח לכם שקט. ההסכמים באים להגן על היחיד במערכת היחסים, וכשהיחיד מרגיש בטוח ומוגן, כשיש שקיפות מלאה במערכת היחסים – כך גם מובטחת היציבות.

צוואה וירושה

פירוק זוגיות וגירושין, כניסה למערכת יחסים חדשה והקמת משפחה חדשה או הבאת ילדים נוספים לעולם עם בני זוג חדשים – לכל אלו פוטנציאל לגרום למשברים בין בני המשפחה סביב רכושכם לאחר מותכם, ולכן עריכת צוואה הינה בגדר חובה. אין אנו יודעים את מועד גורלנו, אך הוא אחיד לכולנו. עניין קריטי הוא להסדיר את ענייני הירושה שלכם על מנת שרכושכם יגיע בדיוק לידיים שתרצו, אם לילדים מהנישואים הראשונים, לבני הזוג הקודמים או הנוכחיים, או למוטבים אחרים. ללא הסדרה עצמאית של חלוקת הרכוש בין בני המשפחה, ברירת המחדל המוגדרת על ידי חוק יחסי ממון לא בהכרח תתאים למשאלתכם האחרונה – וללא צוואה גבוה הסיכוי כי בני המשפחה הנותרים מאחור יישארו מתוסכלים ואף ייקלעו לריבים ותביעות משפטיות. צוואתכם היא הדרך היחידה להבטיח שקט נפשי לכל יקירכם, גם מהנישואים הראשונים וגם בפרק ב’.

 

 

Call Now Button
מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין