פתרון אזרחי לנישואים שניים – פרק ב'

מי שחווה אהבה שנייה מבין עד כמה היא מיוחדת במינה, בפעם השנייה אנחנו בשלים יותר, מנוסים יותר מבוססים יותר ולכן גם זהירים יותר.

פרק ב' הוא התחלה של סיפור חדש לגמרי וחוזקו נובע מכך שיש לנו ציפיות שיהיה בכוחו לשפר את איכות חיינו. הציפיות הללו אינן בשמיים ובהחלט אפשר להפוך אותן למציאות של ממש.

המפתח למיסוד הקשר בפרק ב', הוא למסד אותו בדרך אזרחית.

אנחנו במשפחה חדשה, מבטיחים לצייד אתכם במפתח הזוגי שיפתח לכם את דלת ביתכם החדש לכניסתכם אליו ברגל ימין.

אם זה באמת חשוב לכם, תעודת הזוגיות™ היא הפתרון האזרחי לזוגיות בישראל. בלי אותיות קטנות, ובלי התערבות של דת או מדינה.

מה חשוב לכם בזוגיות שניה

   • לאהוב ולהיות נאהבים
   • למצוא בבן הזוג חבר
   • לדעת להקשיב ופחות להסתער
   • להאמין בעצמכם ופחות להתבטל
   • להגשים את הרצון האישי והפרטי שלכם
   • להסדיר מחלוקות יותר מאשר לריב

כל הערכים הנפלאים הללו, מקבלים אצלנו את מלוא תשומת הלב, כי אנחנו מכירים אותם, מאמינים בהם ויש לנו ניסיון מוכח מאז 1998.

תעודת הזוגיות™ מונפקת כיום באופן בלעדי רק על ידי ארגון משפחה חדשה, ומיועדת לבני זוג החיים יחד ומנהלים משק בית משותף המבקשים להבטיח את זכויותיהם כידועים בציבור.

מהי תעודת הזוגיות™

תעודת הזוגיות™ היא תעודה זוגית המבוססת על הצהרה משפטית שנותנים בני זוג בפני עורך דין לפיה הם מתחייבים לדבוק זה בזו לחיות יחד תחת קורת גג אחת ולנהל משק בית משותף. באמצעות תעודת זוגיות והתצהיר יוכלו בני הזוג לממש את זכויותיהם כידועים בציבור.

תעודת זוגיות™ היא התעודה היחידה שזכתה להכרה על ידי בית משפט בישראל כבר בשנת 2014 ועל ידי מוסדות הציבור השונים.

 

"ספח ילדים"

תעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה, היא היחידה שנותנת לכם ביטוי גם כמשפחה וזאת באמצעות רישום הילדים בספח המצורף לה.

אז איך אתם יכולים לצמצם את הסיכון למינימום ולבנות מערכת יחסים זוגית של פרק ב’ בצורה הטובה ביותר? צרו אתנו קשר בטלפון 03-5660504 (ימים א’-ה’ שעות 09:00-17:00) או מלאו את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם לקבוע פגישה:

למידע נוסף השאירו פרטים

כלים נוספים לצאת לדרך בזוגיות שנייה שתבטיח שקט ובטחון:

הסכם ממון \ חיים משותפים

כמו בכל מערכת יחסים מורכבת, יש חשיבות גדולה לתכנון והבנה של התמונה הגדולה. אם פעם הסכמים בתוך המשפחה נחשבו לעניין מיותר או אפילו כזה שמצביע על ליקויים, היום אנשים כבר יותר בוגרים. כאשר אתם נכנסים לזוגיות, ובוודאי להקמת משפחה בפרק ב’ – עריכת הסכמים בתוך המשפחה היא הדרך הנכונה לבנות את מערכת היחסים החדשה באופן קונסטרוקטיבי, להתמקד בחיובי, במה כל אחד מבני הזוג מביא אל מערכת היחסים, על מה כל אחד מהצדדים מתחייב זוגיות שנייהבאופן הדדי, ומהן הציפיות המשותפות. הסכמי החיים שאנו ממליצים עליהם דורשים הרחבה של הסכם הממון המסורתי ואינם רק עם דגש כלכלי, אלא מקיפים את כל תחומי החיים ומהווים כלי יעיל וחשוב המאפשר לכם לתכנן את עתידכם המשותף באופן שיבטיח לכם שקט. ההסכמים באים להגן על היחיד במערכת היחסים, וכשהיחיד מרגיש בטוח ומוגן, כשיש שקיפות מלאה במערכת היחסים – כך גם מובטחת היציבות.

צוואה וירושה

בזוגיות שנייה עריכת צוואה הינה בגדר חובה. תהא זאת רשלנות ממש לא להכין צוואה ליום סגריר כניסה למערכת יחסים חדשה והקמת משפחה חדשה או הבאת ילדים נוספים לעולם עם בני זוג חדשים, יש להם פוטנציאל אדיר לגרום למשברים בין בני המשפחה סביב רכושכם לאחר מותכם, אין אנו יודעים את מועד סיום חיינו, אבל כולם מייחלים שאחרי מותם לא תהיינה מריבות בין יורשיהם. על מנת שרכושכם יגיע בדיוק לידיים שתרצו (כגון ילדים, בני זוג או כל גורם אחר) אז ללא הכנת צוואה מסודרת קיימת סכנה לאבד רכוש שיקר לכם ואף ייקלעו לריבים ותביעות משפטיות. צוואתכם היא הדרך היחידה להבטיח שקט נפשי לכל יקירכם, גם מהנישואים הראשונים וגם בפרק ב’.

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין