תעודת הזוגיות של סיגל ומשה

סיגל ומשה הגיעו למשרדי ארגון משפחה חדשה לאחר שש שנות חיים משותפים וילד חמוד אחד בן 4. זוהי זוגיות פרק ב' עבור שניהם, לאחר פרק א' קשה ועגום.

סיגל נישאה בגיל צעיר לעודד, אשר זמן קצר לאחר נישואיהם החל להכות אותה ולהתעלל בה נפשית ופיזית. על אף ההתעללות הקשה, סיגל, כמו נשים מוכות רבות, לא מצאה את הכוח לעזוב את עודד. רק לאחר שנולדה לה בת בכורה, והיא התחילה לחשוש לא רק לחייה כי אם גם לחיי בתה, סיגל אזרה אומץ לפעול ולעזוב את עודד. הליך הגירושין היה קשה ומכוער, וסיגל נאלצה לוותר כמעט על כל רכושה על מנת להתחיל בחיים חדשים.

לאחר התקופה הקשה, היא לא חשבה כי תמצא שוב אהבה, אך החיים הפתיעו אותה וזימנו לה פגישה עם משה, אשר התאהב בה ממבט ראשון. השניים עברו להתגורר יחדיו ולימים גם נולד להם ילד משותף.
לסיגל ומשה לא היה כל ספק בזוגיותם ואהבתם, אך הם היו נחושים שלא לחזור על טעויות העבר. הם ביקשו למצוא דרך אחרת לעגן ולהגן על הקשר הזוגי.

בני הזוג הגיעו יחדיו למשפחה חדשה, ערכו הסכם שהסדיר את מערכת היחסים ביניהם מבחינה משפטית וכלכלית, והנפיקו את תעודות הזוגיות, אשר העניקה הכרה רשמית לזוגיותם. במעמד מתן התעודות שלף משה טבעת והעניק אותה לסיגל שהתרגשה עד דמעות.

מעוניינים למסד את הזוגיות שלכם, רוצים להנפיק תעודת זוגיות? צרו איתנו קשר עכשיו בעזרת הטופס או בטלפון 03-5660504 (ימים א'-ה' 09:00-18:00):

למידע נוסף השאירו פרטים

כל הפרטים על תעודת הזוגיות – הפתרון האזרחי לנישואין בישראל

 

 

פורסם בקטגוריות: תעודת זוגיותתגיות: 2 תגובות

2 תגובות

 1. שקד מיכאל שקד מיכאל
  Posted 3 באפריל 2013 at 8:20 | Permalink

  והלואי שפעילות מבורכת זו של האירגון משפחה חדשה יחוקק בבית נבחרנו כחוק אזרחי והומני חשוב….ושוב, תבורכו על פעילותכם.

 2. דייב רוול דייב רוול
  Posted 3 בינואר 2015 at 5:25 | Permalink

  לדעתי תעודת זוגיות הביא התשובה והפתרון לכל זוג שבעתיד הקרוב ואולי כל החיים יכנסו ביחד לישון.
  פתרון שקיים ברבנות הסיכויי בו קלוש והוא נועד לכישלון!.
  למה גירושים לא יכולים לבוא ממקום טוב?;
  כרגע רוב הזוגות המתגרשים פוגעים בעצמם ובעיקר בילדים.
  בית הדין הרבני נורא מקשה על הזוגות שמגיעים להתגרש ולעבור לפרק אחר בחיים.
  בעוד הזוגיות קורסת לאחר ובזמן שזוג החליטו על גירושים, מעטים הם הזוגות שמסיימים את הזוגיות על הצד הטוב, רובם מתחילים מלחמה שבסופו של תהליך הם יושבים לנח כאילו הגיעו לנחלה ואז בדיעבד הם מבינים כמה טיפשים הם היו במשך החיים מדברים עם עצמם ואומרים: חבל שהגענו לזה היה עדיף לוותר, זה לקח לי את מיטב שנותיי, היה לי רע, עברתי תקופה שאיני מאחל לאף אדם, זה עלה לנו הרבה כסף, עו"ד היחידים שיצאו נשכרים מכך, הילדים גדלו בבית משוגעים, זה השפיע מאוד על הילדים וגרם להם למשקעים קשים ואפילו לפחדים וחרדות, אפילו גרם לאחד מהילדים להיות מעורר למשך כל החיים, ולאבד אמונה בבני אדם.
  למה? למה?? למה???;
  ואך אפשר למנוע את זה לפני שנכנסים לזה.
  לדעתי תעודת זוגיות הביא התשובה והפתרון לכל זוג שבעתיד הקרוב ואולי כל החיים יכנסו ביחד לישון.
  נכון ישנם מקרים מיוחדים ויוצא דופן ונדירים בהם הזוג מחליט לעשות מסיבת גירושים ואפילו הופכים להיות חברים טובים.

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין