משפחה גאה – דברים שכדאי לדעת

לצערנו, במדינת ישראל הנאורה והדמוקרטית (לכאורה), נאלצים אלפי בני זוג חד מיניים להיאבק על זכויותיהם הלגיטימיות למימוש אהבתם, זכות היסוד להקמת תא משפחתי ומימוש הזכות להורות. אנחנו בארגון "משפחה חדשה" פועלים מיום הקמת הארגון למען מימוש כל הזכויות של הקהילה הגאה בישראל, ויחד איתכם נמשיך לפעול בגאווה ובקומת רוח, למען השגת מתן שוויון זכויות מלא לכלל המשפחות הגאות במדינת ישראל.

לאורך שנות פעילות הארגון יצרנו יחד איתכם מגוון נרחב של הישגים משמעותיים ששינו את יחס החברה בכללותה לקהילה הגאה, למשפחה הגאה, לזוגות הגאה ולהורות הגאה, ותרמו באופן משמעותי לרווחת חיי כל אחד ואחת מאיתנו. הישגים אלו כוללים בין היתר:

  • השוואת זכויות הלידה להורים גברים
  • פונדקאות לבני זוג גברים
  • מתן שוויון זכויות בביטוח הלאומי, לרבות, קבלת קצבאות שאירים ואלמנות
  • אישור  הסכמי ממון בין בני זוג להט"בים.
  • הנפקת תעודת זוגיות גאה לאלפי בני זוג להט"בים

ועוד.

גאים לפעול למען הקהילה והמשפחה הגאה בישראל!

המצב החברתי- משפטי במדינת ישראל מקשה על זוגות גאים בבואם להקים תאי משפחה גאה ומימוש זכויותיהם להורות. הקושי נובע בין היתר מאילוצים פוליטיים, התערבות ברוטאלית של מוסדות המדינה בתמיכה מלאה של משרדי הממשלה השונים, ובעיקר, מתוך בורות ו-"אפילה דמוקרטית" בקרב מקבלי ההחלטות במדינת ישראל.

אנחנו בארגון "משפחה חדשה" מסייעים ופועלים לקידום חקיקה בעניין השוואת מעמדה של המשפחה והזוגיות הלהט"בית.
לאורך שנות פעילות הארגון יצאנו למאבקים משפטיים רבים אשר הביאו לשוויון זכויות המשפחה הלהט"בית, כמו בביטוח לאומי, בזכויות רפואיות, בזכויות דיור, ברישום ילדים ועוד .

אנחנו בארגון "משפחה חדשה" גאה לעמוד לצד הקהילה הגאה בישראל, ולהוביל יחד עימה את החופש והחירות האזרחית של כלל תושבי המדינה. בין אם אתם משתייכים לקהילה הלהט"בית במדינת ישראל, ובין אם אתם תומכים במתן זכויות מלא לכל אדם באשר הוא, זה הזמן להצטרף לפעילות הענפה שלנו, ויחד נמשיך להוביל לשינוי חברתי אמיתי!

רוצים לשמוע פרטים נוספים? מלאו את הפרטים בטופס המצורף

למידע נוסף השאירו פרטים

פורסם בקטגוריות: זוגיות גאה, יעוץ וסיוע משפטי, פוסטים לעמוד הבית, תעודת זוגיותתגיות: , , , , , , , , , השאר תגובה

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין