זוגיות ותעודת הזוגיות: מדריך זכויות להזמנה ב- Email

 • איך הפך הסכם הממון למצרך פופולארי ובונה זוגיות ומשפחה ולא הסכם גירושין פוטנציאלי.
 • כיצד יוריש בן זוג  את רכושו לידועה בציבור שלו ומהן זכויות הפנסיה שלה.
 • איך משפיע, עלינו האזרחים חוק ברית הזוגיות, אם בכל.
 • וכיצד הפכה תעודת הזוגיות לפתרון האזרחי לנישואים בישראל,על כל אלה ועוד במדריך משפחה חדשה לזכויות הזוגיות.

חשוב לדעת!

ארגון משפחה חדשה מספק פתרון אזרחי לנישואין המוכר בדין. מחפשים אלטרנטיבה לנישואים ברבנות? רוצים למסד את הזוגיות שלכם באופן חופשי ופרטי? רוצים לבנות את החיים המשותפים החדשים בדרך טובה ולהבטיח יציבות? צרו איתנו קשר להנפקת תעודת זוגיות, עריכת הסכם חיים משותפים או לפגישת ייעוץ. פרטים על הזמנת המדריך בהמשך העמוד.

להורדת המדריך בקובץ PDF לתיבת הדוא"ל שלכם, מלאו את הטופס :

להורדת המדריך בחינם בקובץ Pdf, מלאו את הפרטים כאן

ארגון משפחה חדשה, הוציא לאור ומפיץ ללא תמורה את המדריך לזוגיות ותעודת הזוגיות, המדריך כולל 32 עמודים, המדריך עוסק בהרחבה בשאלות החשובות לנו ביותר בענייני הזוגיות– כגון:

 • אודות הסכם הממון וחשיבותו לבניית זוגיות ומשפחה ומדוע כל אחד חייב!
 • זכויות ירושה בין בני זוג כיצד ומתי ומיהו בן זוג כולל ידוע בציבור והאם מגיעות לו זכויות שונות כגון זכויות פנסיה ואחרות.
 • מהם חוקי הזוגיות במדינת ישראל ומה קורה למי שמתחתנים ברבנות ולמי שלא.
 • וכיצד הפכה תעודת הזוגיות לפתרון האזרחי לנישואים בישראל, ועוד נושאים רבים הנוגעים לזכויות בני זוג מבחינה פיננסית, חברתית, פנסיוניות ומשפטית.

"במדריך הנוכחי ביקשנו לסקור ולהדגיש את הנושאים המרכזיים המעסיקים כל בני זוג החיים יחד". מסבירה עו"ד אירית רוזנבלום, מייסדת ומנכ"לית הארגון. המדריך הוא חלק מסדרת המדריכים הענפה שהארגון מפיץ בשנים האחרונות ובין המדריכים ניתן למצוא את: "הורות זו זכות" שהוא למעשה מדריך זכויות הוריות ויצירת הורות חדשה לצידו את מדריך הזכויות לזוגיות בפרק ב', מדריך זכויות הידועים בציבור, מדריך מלא לנישואין וחתונות, המדריך לפריון ועוד מדריכים נוספים שהופקו והופצו כשירות לציבור הרחב.

"במהלך שנות עבודתנו, למדנו לאתר את מרכז הכובד והעניינים החשובים לנו ביותר במסגרת משפחתנו הגרעינית" מדגישה עו"ד רוזנבלום, "במדריך החדש השתדלנו להמחיש את הדברים בדרך של הסבר נגיש וקריא לציבור הרחב, המבקש להרחיב את ידיעותיו ולדרוש לעצמו את הבירור הנכון".

בדברי ההקדמה למדריך מבהירה רוזנבלום את הסיבה ליציאת המדריך דווקא כעת "ברבות השנים הלך התהליך הזוגי והטבעי דרך חתחתים לא פשוטה. ניסו למסגר אותו, לאלף אותו, לשלוט בו ולהגביל אותו בדרכים שונות. עצוב לומר, אך הניסיונות הללו להגביל את הזכות הבסיסית להקים משפחה, לכל אדם, ללא הבדל, עדיין שרירים וקיימים. חוקי רבנות עתיקים מגבילים היום את מי שרוצים לממש את זוגיותם ולחיות ביחד. חוקי מדינה מיושנים ואטומים אינם מאפשרים לכל אדם לממש את זכותו הבסיסית למשפחה, מי בגלל נטייה מינית, מי בגלל ביורוקרטיה אטומה ומי בגלל שלל סיבות שהקשר בינן ובין טובת האדם, מקריות לחלוטין".

יש לציין כי מדריכי משפחה חדשה זכו עד היום לפופולאריות עצומה וכל אחד מן המדריכים הופץ בלמעלה מ 120,000 עותקים, אני מצפים כי גם מדריך זה יזכה להפצה המונית ויהיה נגיש לכל זוג בישראל

ראוי לציין כי המדריך מחולק ללא תשלום לכל דורש ולכל מתעניין, כשירות לציבור.

פורסם בקטגוריות: ידועים בציבור, מאמרים, מדריכי זכויות וספרים, נישואין ונישואין אזרחיים, תעודת זוגיותתגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , 14 תגובות

14 תגובות

 1. מוקי מוקי
  Posted 6 בנובמבר 2011 at 16:32 | Permalink

  חבל שהמדריך לא מופץ כקובץ PDF זמין להורדה ישירות מהאתר.

 2. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 7 בנובמבר 2011 at 15:01 | Permalink

  היי מוקי,

  התפרצת לדלת פתוחה – אנחנו עובדים על שיפור לאתר שיעלה עוד השבוע כדי שיהיה ניתן לקבל לדוא"ל באופן מיידי עותק של המדריך ב-PDF.

  תודה על ההערה!

 3. גבי גבי
  Posted 4 בינואר 2012 at 19:14 | Permalink

  קבלתי במיל את הקובץ לא מצליח להעלותו הוא נתקע באמצע

 4. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 8 בינואר 2012 at 12:47 | Permalink

  היי גבי,

  לעתים לקובץ PDF לוקח כמה דקות להיטען במלואו. תן לו 2-3 דקות, אם עדיין יש לך בעיה אז צור איתנו קשר לכתובת tal@newfamily.org.il

 5. nastya nastya
  Posted 23 באוגוסט 2014 at 11:49 | Permalink

  שלום קודם כל כל הכבוד על העבודה שלכם וזה ממש מצויין מה שאתם עושים ויש לי שאלה האם ניתן לקבל את התעודה גם לזוגות מעורבים (במקרה שלי אני יהודייה ובעלי מוסלמי)

 6. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 23 באוגוסט 2014 at 17:54 | Permalink

  שלום רב לך,
  תעודת הזוגיות מיועדת לכולם וברור שגם לזוג כמותכם. הדרישה היחידה היא להיות בני זוג המתגוררים יחד ומנהלים משק בית משותף, ללא הבדל, דת, מין, לאום, גזע או נטייה מינית. כל בני האדם שווים וכולם זכאים לבנות משפחה, כי לא טוב היות האדם לבדו.
  תוכלי לפנות אלינו בין הימים א' עד ה' בשעות 09:00 ל 18:00 ונשמח להוציא גם לכם תעודת זוגיות.
  לתיאום פגישה התקשרו לטלפון מס 03-5660504

 7. דימה דימה
  Posted 17 בדצמבר 2015 at 0:37 | Permalink

  מתוך ויקי:
  "מעמד הידועה בציבור חל על זוגות החיים ביחד גם ללא הצהרה מפורשת שלהם ואולי אף ללא ידיעתם, כך שמעשית חלים עליהם יחסים משפטיים שהם לאו דווקא בחרו, כולל דיני ירושה שונים."

  אז מה בעצם נותנת התעודה? לא מקבלים את כל הזכויות גם בלי התעודה?

 8. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 26 בדצמבר 2015 at 22:25 | Permalink

  התעודה משמשת לך אסמכתא על המעמד של ידוע בציבור בלי שתצטרך להוכיח אותו בכל פעם מחדש (וזה נדרש פעמים רבות). די בהצגת התעודה לברר את מעמדך ולקבל את כל הזכויות בשווה לזוג נשוי.
  התעודה מגינה עליך מפני האפשרות שבמקרה של פרידה תצטרך ללכת לרבנות.

 9. אדי אדי
  Posted 8 בספטמבר 2016 at 12:37 | Permalink

  ממתי הביטוח הלאומי הכיר בידועים בציבור ?
  אנו ביקשנו להכיר בנו משנת 2014 הב"ל החליט להכיר בנו משנת 1991 עת נולדה בתנו. עד שנת 1995 "הידועה בציבור" הייתה נשואה לאחר
  האם זה חוקי מה שהם עשו כי היה להם אינטרס לפגוע בנו ולהפיל עלינו את קצבת אם חד הורית שקיבלה בהיותה אם חד הורית .

 10. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 14 בספטמבר 2016 at 17:18 | Permalink

  בוודאי שזה חוקי, כי היא לא הייתה חד הורית, היא הייתה איתך ונולדה לכם בת משותפת. משפחה חד הורית היא משפחה של הורה יחיד שאין לו בן זוג ואתם הייתם בני זוג. אף שהייתה באופן מעשי נשואה לאחר.

 11. אנדריי אנדריי
  Posted 24 בינואר 2017 at 0:43 | Permalink

  הכרתי בחורה מבלארוס, היא כבר הייתה שבוע בארץ ואני הייתי שבוע בבלארוס. אנחנו מתכננים שהיא תבוא באפריל לתקופה של חודשיים שלושה כדי להבין האם אנחנו רוצים להמשיך . ברגע שנחליט שכן , האם אפשר להוציא את התעודה הזאת ואז היא תוכל להמשיך לחיות בארץ ? במידה וכן , מה עוד נדרש על מנת שהיא תוכל להישאר ? האם היא גם תוכל לעבוד ?

 12. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 7 בפברואר 2017 at 1:10 | Permalink

  אתה מוזמן להתקשר אלינו לקבל את כל הפרטים ולקבוע תור 03-5660504

 13. גנט גנט
  Posted 21 באפריל 2017 at 19:09 | Permalink

  ,היי יש לי בן זוג אנו רוצם להתחתן אבל לא רוצים לנסוע לחו"ל הוא לא אזרח ישראלי אני אזרחית…השאלה האם אפשר להתחתן ב"משפחה חדשה?
  מה ההבדל בין חיים משותפים ולבין תעודת נישואין תעודת זוגיות יש הבדל בניהם? האם אפשר להוציא את שתי התעודות באותו מקום כמו שציינתם לזוג 1300 שח אם בכלל שני הדברים קשורים?

 14. משפחה חדשה משפחה חדשה
  Posted 22 באפריל 2017 at 14:12 | Permalink

  שלום רב גנט,
  בהמשך לפנייתך אלינו באתר, אנו מציעים לך להתקשר אלינו ונשמח לעזור לכם להוציא תעודת זוגיות בארץ בלי לטוס לחו"ל ובלי ללכת לרבנות.
  תתקשרי אלינו 03-5660504.
  לצורך תעודת זוגיות עליכם לקבוע תור ולהביא;
  · תעודת זהות
  · דרכון
  · חוזה שכירות
  העלות היא (1300 ש"ח).
  התהליך נמשך כשעה וכולל הכול, כולל ייעוץ משפטי.
  כתובת משרדנו: משפחה חדשה רחוב טיומקין 16 תל אביב, קומת ביניים (1/2 קומה למעלה)
  שעות הפעילות בימים א' עד ה' – בין השעות 09.00 ל 17.00.
  מס הטלפון שלנו לכל שאלה 03-5660504
  *ארגון משפחה חדשה הוא בעל הזיכיון הבלעדי להנפקת תעודות זוגיות

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין