ידועים בציבור – איך לחיות בישראל במעמד ידועים בציבור

ידועים בציבורידועים בציבור גבר ואישה*, אינם רק שותפים לאהבה, לדירה ולמשק בית. מעמד הידועים בציבור  זכה להכרה רשמית בלמעלה מ 20 חוקים במדינת ישראל. מדובר במערכת יחסים מחייבת היוצרת זכויות הדדיות בזכויות רכושיות ובמידה ויש לבני הזוג ילדים משותפים, אזי מדובר בהורות מחייבת כאילו היו בני הזוג נשואים וילדיהם הנם ילדים חוקיים (ואינם חלילה ממזרים). למעשה, מעמד הידועים בציבור יחד עם תעודת הזוגיות™ של משפחה חדשה שמסייעת לממשו הוא הפתרון האזרחי לזוגיות לא דתית בישראל, ועדיף גם על נישואים אזרחיים בחו"ל. ארגון משפחה חדשה יודע לספק לכם לא רק ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להסדיר את הזוגיות שלכם וחיי המשפחה תחת מעמד ידועים בציבור, אלא גם מספר פתרונות מעשיים: תעודת הזוגיות™, הסכם חיים משותפים והסכמי ממון.

*לגבי המשפחה הגאה ראה פרק נפרד.

מעמד ידועים בציבור יחד עם תעודת הזוגיות™ = פתרון חוקי מוכר לזוגיות אחרת בישראל. צרו איתנו קשר בטלפון 03-5660504 (א'-ה' 09:00-17:00) או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

למידע נוסף השאירו פרטים

ידועים בציבור ותעודת הזוגיות™

תעודת זוגיות™ מונפקת באופן בלעדי, על ידי ארגון משפחה חדשה, מעוצבת ככרטיס אישי שאינו ניתן להעברה. התעודה מעידה על כך שבני הזוג הנושאים אותה חיים בזוגיות קבועה וזכאים לזכויות שוות לבני זוג נשואים. תעודת הזוגיות מעידה על הסדר זוגיות אזרחי בישראל, פתרון יחיד וייחודי המוצע על ידי ארגון משפחה חדשה שיש לו גם תוקף משפטי וחוקי. תעודת זוגיות הנה מסמך מתומצת, בו מצהיר אדם בפני עורך דין מוסמך, כי הוא חי עם בן או בת זוג והם מנהלים במשותף משק בית. התעודה משמשת הוכחה והכרה לכך שכל מי שנושא אותה, חי יחד עם בן או בת זוג כיחידה משפחתית אחת התעודה הינה אישית, היא נושאת תמונה של בעליה ופרטי בן זוגו. התעודה טובה להצגה בפני מוסדות ציבוריים ורשויות מקומיות המבקשות לברר את מהות היחסים בין בני זוג לצורך מתן/קבלת שירותים. לידיעתכם ! ידועים בציבור זכאים לזכויות כבני זוג נשואים בזכויות בעבודה, בביטוח לאומי, במס הכנסה, בביטוח בריאות, בקבלת שירותי בריאות ופריון, ירושה ועוד…

ידועים בציבור – הסכם חיים משותפים

הסכם לחיים משותפים חיוני הוא עבור כל זוג, אולם עבור בני זוג ידועים בציבור נודעת לו חשיבות מיוחדת. זוגיותם של ידועים בציבור אינה מוסדרת בחוק או במרשם ממשלתי כלשהו ועבורם ההסכם מהווה לא רק התוויה של מסגרת החיים המשותפים, כי אם גם הצהרה והוכחה ברורה לזוגיותם, בה יוכלו להיעזר בכל מקום בו יידרשו להוכיח אותה (זכאות למשכנתאות, הטבות במקום העבודה, ביטוח לאומי ועוד).

במקרה בו מישהו מבני הזוג הידועים בציבור עודנו נשוי לאדם אחר (למשל, מסורבי גט או נשים עגונות), גובר אף יותר הצורך בקיומו של הסכם משפטי ברור, שיספק הוכחה לקיומו ומעמדו של קשר הזוגיות הנוכחי, שלמעשה סותר את הרישום הפורמלי – המצביע, לכאורה, על זוגיות עם אדם אחר.

הסכם ממון בין ידועים בציבור

חוק יחסי ממון אינו חל על בני זוג שהם ידועים בציבור ולכן סוגיית השיתוף של נכסיהם היא בעייתית ונמצאת בחוסר וודאות. שאלות רבות יכולות לצוץ כגון: איזה רכוש הוא משותף ומה שייך לאחד מבני הזוג? ממתי הנכסים הם משותפים? מהיום שעברו לגור ביחד? מהיום שבו איחדו חשבונות בנק? או מהיום שבו הפגישו את ההורים לארוחה משותפת? או אולי מהיום שבו נולדו להם ילדים משותפים?

הסכם ממון יכול לתאם בין הציפיות של בני הזוג ולמנוע מהם התדיינויות משפטיות ארוכות בעתיד. הבונוס הנלווה שמספק ההסכם עבור בני זוג ידועים בציבור טמון בכך, שהם יוכלו להשתמש בהסכם המשפטי גם כהוכחה לעצם הקשר הזוגי ביניהם. לפיכך, ההסכם יסייע בידיהם לקבל את ההכרה של מוסדות המדינה השונים כבני זוג לכל דבר, גם מבלי שנישאו זה לזה.

מידע נוסף

 

פורסם בקטגוריות: ידועים בציבורתגיות: , , , , , , , , , , , , השאר תגובה

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין