תעודת הזוגיות של רוני וענבל

רוני וענבל הן בנות זוג בשנות העשרים לחייהן.

לאורך השנים צברו ביחד חוויות משותפות רבות ולאחרונה הרגישו כי הקשר ביניהן "עלה מדרגה" והן רוצות לחיות את שארית חייהן ביחד. הידיעה כי אין באפשרותן להיות מוכרות כנשואות במדינה הייתה קשה מאוד עבורן. הן חשו שהן זקוקות להכרה בזוגיות ביניהן. כיום אין אף מוסד או גוף שיכול לספק זאת עבורן מלבד ארגון משפחה חדשה. כך הגיעו אלינו בנות הזוג במטרה להוציא תעודת זוגיות שתהווה אסמכתא והוכחה לזוגיות ביניהן. הן הגיעו נרגשות מאוד, וחשו שמדובר ביום משמעותי ומיוחד עבורן. ליום המרגש התלוו חבריהן הקרובים והם תכננו לצאת לבילוי משותף ולחגוג ביחד את יום חגן. ארגון משפחה חדשה התרגש יחד עם בנות הזוג ביום המיוחד שלהן, ולכן ערכנו עבורן טקס אשר יבטא את האיחוד ביניהן ובמסגרתו יוענקו להן תעודות הזוגיות. לטקס הצטרפו חבריהן הקרובים. אין ספק שהמעמד היה מרגש. הטקס והענקת התעודות היה עבורן שיא היום. הן  בכו מהתרגשות במהלך הענקת תעודות הזוגיות ועל כך  שיש מקום המכיר ומקבל את הזוגיות שלהן.

מעוניינים למסד את הזוגיות שלכם, רוצים להנפיק תעודת זוגיות? צרו איתנו קשר עכשיו בעזרת הטופס או בטלפון 03-5660504 (ימים א'-ה' 09:00-18:00):

[contact-form-7 id="2663" title="צור קשר מקוצר"]

 

פורסם בקטגוריות: תעודת זוגיותתגיות: השאר תגובה

פרסם תגובה

שדות חובה מסומנים ב *

*
*

מותר להעזר בסימני HTML הבאים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

מרקטיזם - פרסום בגוגל / פרסום באאוטבריין